Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (512 GB) Fiyatları

Kingston DTKN-512GB 512GB DataTraveler Kyson 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek - Gümüş - 512 GB

Satıcı: İNTROS | 11 yorum

3.998,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 3998.07
Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen 1 USB bellek 512 GB - şık, kapaksız metal gövdeli

Satıcı: İntros

3.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3839
Kingston 512GB DataTraveler Kyson DTKN/512GB USB 3.1 BELLEK METAL

Satıcı: İntros

3.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3969.00
Kingston Dtkn/512Gb 512Gb Datatraveler Kyson 200Mb-S Metal Usb 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Kraft Online

4.828,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 hafta önce

4 4828.80
Kingston DTKN-512GB 512GB DataTraveler Kyson 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

3.984,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 3984.47
Kingston DTKN-512GB 512GB DataTraveler Kyson 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: İntros

4.056,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4056.22
Kingston Dtkn 512gb Usb 3.2 Gen.1 Datatraveler Kyson Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

4.081,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4081.40
Kingston Dtkn/512Gb 512Gb Datatraveler Kyson 200Mb-S Metal Usb 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

4.105,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4105.90
Kingston Dtkn 512gb Usb 3.2 Gen.1 Datatraveler Kyson Flash Bellek

Satıcı: INTROS

4.230,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 4230.57
KINGSTON DTKN-512GB 512GB DATATRAVELER KYSON 200MB-S METAL USB 3.2 GEN 1 FLASH BELLEK

Satıcı: netsiparis

4.276,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 4276.32
Kingston 512Gb Dt Kyson Dtkn/512Gb

Satıcı: Ucuz Sepet

4.280,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4280.10
Kingston Dtkn/512gb Usb 3.2 Data Traveler Kyson Flash Disk (siyah-gri)

Satıcı: JADDA

4.726,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4726.19
KINGSTON DTKN-512GB 512GB DATATRAVELER KYSON 200MB-S METAL USB 3.2 GEN 1 FLASH BELLEK

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.158,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 5158.55
Kingston Dtkn-512Gb 512Gb Datatraveler Kyson 200Mb-S Metal Usb 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.655,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 5655.32

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (512 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (512 GB) Temel Özellikleri

USB

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 39 mm
• Genişlik 13 mm
• Derinlik 5 mm
• Ağırlık 4 g
• Renk Seçenekleri Gri

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.