Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Kingston Data Traveler MicroDuo 3C DTDUO3CG3/128GB 128 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: cbbilgisayar

1.440,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1440.57
Kingston Data Traveler MicroDuo 3C DTDUO3CG3/128GB 128 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Smallman

1.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1488.00
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek - Gümüş - 128 GB

Satıcı: fırsatdiyarım | 35 yorum

1.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1739.00
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek - Gümüş - 128 GB

Satıcı: Hepsiburada | 35 yorum

1.831,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1831.50
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

1.894,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1894.51
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: SMALLMAN

1.909,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1909.45
Kingston Dtduo3cg3-128Gb Datatraveler Microduo 3C 200Mb-S Dual Usb-A + Usb-C Flash Bellek

Satıcı: Smallman

1.934,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1934.40
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: Smallman

2.028,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2028.24
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

2.064,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 2064.99
Kingston 128Gb Usb 3.2 Gen 1 Dtduo 3C Dtduo3cg3/128Gb

Satıcı: Netsiparis

2.116,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2116.60
Kingston DTDUO3CG3-128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

2.651,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2651.16

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 30 mm
• Genişlik 17 mm
• Derinlik 8 mm
• Renk Seçenekleri Mor

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

murat k*** Profil Resmi

9 yorum

murat k*** Ürün çöp sakın almayın yazdığı değerleri vermiyor ve hatta stabil bir hızda bile yazma yapamıyor USB 3.2 kasaya rağmen.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.