Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (64 GB) Fiyatları

Kingston DataTraveler microDuo 3C 64GB USB-C ve USB-A Flash Sürücü | 200 MB/s'ye varan hızlar | USB 3.2 Gen 1 | Duo Konnektör | DTDUO3CG3/64GB

Satıcı: netsiparis

1.350,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 1360.5
Kingston Data Traveler MicroDuo 3C DTDUO3CG3/64GB 64 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

1.323,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1323.67
Kingston Data Traveler MicroDuo 3C DTDUO3CG3/64GB 64 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Smallman

1.347,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1347.50
Kingston DTDUO3CG3-64GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: netsipariş

1.347,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1347.81
Kingston 64Gb Usb 3.2 Gen 1 Dtduo 3C Dtduo3cg3/64Gb

Satıcı: Kraft Online

1.393,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 1393.30
Kingston DTDUO3CG3-64GB DataTraveler microDuo 3C 200MB-s dual USB-A + USB-C Flash Bellek

Satıcı: SMALLMAN

1.405,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1405.46
Kingston 64Gb Usb 3.2 Gen 1 Dtduo 3C Dtduo3cg3/64Gb

Satıcı: Netsiparis

1.417,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 1417.00
64GB DATA TRAVELER MICRO DUO KINGSTON DTDUO3CG3/64GB

Satıcı: Smallman

1.496,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1496.58
Kingston Dtduo3Cg3-64Gb Datatraveler Microduo 3C 200Mb-S Dual Usb-A + Usb-C Flash Bellek

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.798,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1798.62
Kingston 64GB Datatraveler Microduo Typc C USB Bellek (DTDUO3CG3/64GB)

Satıcı: Core Bilgisayar

1.941,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 1941.72

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (64 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 30 mm
• Genişlik 17 mm
• Derinlik 8 mm
• Renk Seçenekleri Mor

Kingston DataTraveler microDuo 3C Gen3 Flash Bellek (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.