Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston SPSD/1TB 1 TB USB Gen 2.2 Typoe C mini Kırmızı Harici Taşınabilir SSD Harddisk Satıcı: İntros
11.906,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 11906.02
Kıngston Kingston 1Tb Usb 3.2 Gen 2.2 Type C Mini Kirmizi Tasinabilir Ssd
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
12.803,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
2 12803.50
Kingston Spsd/1tb 1 Tb USB Gen 2.2 Typoe C Mini Kırmızı Harici Taşınabilir SSD Harddisk - Çok Renkli
Satıcı: ONG STORE
12.828,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 12828.74
Kingston Spsd/1Tb 1Tb Dual Usb-A/C Portable Ssd, Up To 1050Mb/S Usb 3.2 Gen 2
Satıcı: Netsiparis
14.968,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 14968.80
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM