Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Spsd/512Gb Dual Usb-A/C Portable 512Gb Ssd, Up To 1050Mb/S Usb 3.2 Gen 2
Satıcı: Netsiparis
8.380,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 8380.30
Kingston SPSD/512GB 512 GB USB Gen 2.2 Typoe C mini Kırmızı Harici Taşınabilir SSD Harddisk Satıcı: netsiparis
8.534,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 8534.31
Kingston SPSD/512GB 512 GB USB Gen 2.2 Typoe C Mini Kırmızı Harici Taşınabilir SSD Harddisk - Renkli
Satıcı: netsiparis
8.934,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 8934.80
Kıngston Kingston 512Gb Usb 3.2 Gen 2.2 Type C Mini Kirmizi Tasinabilir Ssd
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
9.167,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 9167.30
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM