Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Fiyatları

Kioxia U202 32Gb USB 2.0 Bellek Beyaz 229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 239
Kioxia 32GB TransMemory U202 USB2 Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

330,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 340
Kioxia Usb 32Gb Transmemory U202 Usb2.0 Beyaz (Model: Lu202w032gg4)

Satıcı: arestrendy

348,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 348.80
Kioxia 32GB USB2.0 BEYAZ USB BELLEK LU202W032GG4

Satıcı: MediaMarkt

400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 400.00
Kioxia 32Gb U202 Beyaz Usb 2.0 Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

404,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 404.11
Kioxia TransMemory U202 32 GB USB 2.0 Flash Bellek

Satıcı: micromart

417,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 417.57
Kioxia 32Gb U202 Usb 2.0 Flash Bellek

Satıcı: VİPFİYAT

417,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 417.60
Kioxia 32GB U202 USB 2.0 Bellek (LU202W032GG4)

Satıcı: ASİTAN | 1225 yorum

435,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 435.10
Kioxia 32GB USB2.0 BEYAZ USB BELLEK LU202W032GG4

Satıcı: Qedii

435,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 435.10
Kioxia 32GB U202 Beyaz Usb 2.0 Bellek

Satıcı: Vipfiyat

435,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 435.53
Kioxia TransMemory U202 32 GB USB 2.0 Flash Bellek

Satıcı: yzcshop

464,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 464.07
Kioxia 32Gb U202 Beyaz Usb 2.0 Flash Bellek

Satıcı: MZS Ticaret

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 484.03
Kıoxıa U202 32gb Usb 2.0 Transmemory Flash Disk (beyaz)

Satıcı: Mzs Ticaret

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 484.03
32GB USB2.0 KIOXIA BEYAZ USB BELLEK LU202W032GG4

Satıcı: HEDEF MARKET

551,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

14 551.90
Kioxia TransMemory U202 LU202W032GG4 32GB USB 2.0 Flash Bellek 609,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 619

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 51 mm
• Genişlik 21 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Mavi Beyaz

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları LU202L032GG4 LU202W032GG4

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.