Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Fiyatları

KIOXIA TransMemory U202 64GB USB Bellek – USB 2.0, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

464,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 sn önce

1 474.07
Kioxia TransMemory U202 64 GB USB 2.0 Flash Bellek

Satıcı: micromart

464,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 464.07
Kioxia 64GB USB2.0 BEYAZ USB BELLEK LU202W064GG4

Satıcı: DEVER

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 469.00
64Gb Usb2.0 Kıoxıa Beyaz Usb Bellek Lu202w064gg4

Satıcı: hedefmarket

684,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 684.80
Kioxia 64GB U202 Beyaz Usb 2.0 Bellek

Satıcı: Vipfiyat

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 484.03
Kioxia TransMemory U202 64 GB USB 2.0 Flash Bellek

Satıcı: kuralay

500,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 500.34
Kioxia 64 GB Transmemory USB 2.0 Usb Bellek 469,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 479
Kioxia Usb 64gb Transmemory U202 2.0 Usb Bellek Beyaz 469,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 479
Kioxia 64GB U202 Beyaz Usb 2.0 Bellek

Satıcı: incehesap

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 529.00
Kioxia 64GB USB2.0 BEYAZ USB BELLEK LU202W064GG4

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 559.00
Kioxia TransMemory U202 LU202W064GG4 64GB USB 2.0 Flash Bellek 509,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 519
Kioxia TransMemory U202 64 GB Usb Type A Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

618,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 618.47
64gb Usb2.0 Kıoxıa Beyaz Usb Bellek Lu202w064gg4

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

690,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 690.55
Kioxia Kıoxıa LU202W064GG4 64GB USB 2.0 Beyaz USB Bellek - 64 GB - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

887,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 887.85
64GB Usb2.0 Kıoxıa Beyaz USB Bellek LU202W064GG4

Satıcı: TechnoGet

991,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 991.43

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Ürün Ailesi

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 51 mm
• Genişlik 21 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kioxia TransMemory U202 Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.