Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: 24FILM

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 699
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 674.10
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 674.10
Lexar Jumpdrive 128gb M400 Usb3.0 130mb/s Usb Flash Bellek

Satıcı: micromart

696,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 696.57
Lexar Jumpdrive 128Gb M400 Usb3.0 130Mb/S Usb Flash Bellek

Satıcı: VİPFİYAT

696,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 696.60
Lexar Metal USB 3.2 Gen1 Flash Bellek 150 MB/s – 128 GB M400 - Gri

Satıcı: delta dijital | 5 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 699.00
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

726,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 726.53
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

727,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 727.50
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 749.00
Lexar M400 Metal USB 3.2 Gen1 Flash Bellek 128GB 150MB/S Hızında 5 Yıl ile Güçlü Performans - 128 GB - Gümüş

Satıcı: 24FILM | 17 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 799.00
Lexar Metal USB 3.2 Gen1 Flash Bellek 150 MB/s – 128 GB M400

Satıcı: Torima

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 990.00
Lexar M400 Metal 128 GB 150 mb/s Usb 3.2 Gen1 Metal Usb Flash Bellek

Satıcı: TORİMA

1.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1023.00
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Torima

1.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 1023.00
Lexar Metal Usb 3.2 Gen1 Flash Bellek 150 Mb/S – 128 Gb M400

Satıcı: Torima

1.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1023.00
Lexar Jumpdrive 128gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Bilişim Kutusu

1.107,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 1107.27
Lexar 128gb Ljdm400128g-bnbng USB Bellek Jumpdrive M400 128gb USB 3.0 Flash Drive Up To 150mb/s 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1509

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek Ürün Ailesi

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 47 mm
• Genişlik 16 mm
• Derinlik 6 mm
• Ağırlık 5 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.