Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (256 GB) Fiyatları

Lexar Jumpdrive 256gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

1.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1349.10
Lexar Jumpdrive 256gb M400 Usb3.0 130mb/s Usb Flash Bellek

Satıcı: micromart

1.394,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 1394.07
Lexar Jumpdrive 256gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

1.405,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1405.53
Lexar Jumpdrive 256gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

1.454,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1454.03
Lexar Metal USB 3.2 Gen1 Flash Bellek 150 MB/s – 256 GB M400 - Gri

Satıcı: Vipfiyat | 4 yorum

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1500.00
Lexar M400 Metal 256gb Usb 3.2 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1500.00
Lexar Jumpdrive 256gb M400 USB3.0 130MB/s Usb Flash Bellek

Satıcı: Torima

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1860.00
Lexar 256GB LJDM400256G-BNBNG JumpDrive M400 USB 3.0 150MB/s USB Flash Bellek 1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1899.00
Lexar Jumpdrive 256gb M400 Usb3.0 130mb/s Usb Flash Bellek

Satıcı: sanger

1.952,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 1952.07
Lexar Jumpdrive M400 256GB Flash Bellek

Satıcı: Bilişim Kutusu

2.141,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2141.23
Daisy Home Lexar Jumpdrive M400 - USB 256GB - 1 TB

Satıcı: BYSISMAN

2.944,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 2944.42

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (256 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek Ürün Ailesi

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 47 mm
• Genişlik 16 mm
• Derinlik 6 mm
• Ağırlık 5 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lexar JumpDrive M400 Flash Bellek (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.