Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar 64GB V400 Siyah 100 mb/s 3.0 USB Flash Bellek
Satıcı: Zer Home | 10 yorum
542,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 542.00
Lexar 64GB V400 Siyah 100 mb/s 3.0 USB Flash Bellek Satıcı: Vipfiyat
542,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 542.23
Lexar 64GB V400 Siyah 100 mb/s 3.0 USB Flash Bellek Satıcı: Vipfiyat
559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 559.00
64GB Lexar LJDV400064G-BNBNG Jumpdrive V400 USB 3.0 Flash Drive Up To 100MB/S Read Türkiye Menşeli
Satıcı: ŞİFA GSM ELEKTRONİK
575,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 575.00
LEXAR 64GB JumpDrive V400 USB 3.2 USB Bellek
609,00 TL + 49,90 TL Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
5 619
Lexar Jumpdrive 64 Gb V400 Usb 3.0 Flash Bellek Satıcı: sanger
780,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 780.27
Lexar 64GB V400 Siyah 100 mb/s 3.0 USB Flash Bellek Satıcı: Bikamera
813,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 813.83
TEMEL ÖZELLİKLER