Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Lexar JumpDrive V400 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Lexar 128 GB USB 3.0 JumpDrive V400 Hızlı Veri Aktarımı ile 100 MB/s Depolama Alanı

Satıcı: Atn Elektronik | 16 yorum

608,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 608.68
Lexar 128 GB JumpDrive V400 USB 3.0 Flash Sürücü

Satıcı: Nepal Bilişim

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 609
Lexar Jumpdrive 128GB V400 USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: Vipfiyat

602,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 602.10
Lexar 128Gb Jumpdrıve V400 Usb3.0 100Mb/S Ljdv400128g

Satıcı: Atn Elektronik

603,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 603.60
Lexar Jumpdrive 128Gb V400 Usb 3.0 Flash Bellek Ljdv400128g

Satıcı: nepalbilişim

605,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 605.50
Lexar Jumpdrive 128 Gb V400 Usb 3.0 Flash Bellek

Satıcı: nepalbilisim

608,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 608.22
Lexar Jumpdrive 128 Gb V400 Usb 3.0 Flash Bellek

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

611,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 611.94
LEXAR 128 GB LJDV400128G-BNBNG JUMPDRIVE V400 USB 3.0 FLASH BELLEK 100MB/S READ

Satıcı: Vipfiyat

648,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 648.93
Lexar Jumpdrive 128GB V400 USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

653,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 653.30
Laxar 128GB V400 LJDV400128G-BNBNG USB 3.0 Bellek

Satıcı: Nepal Bilişim

678,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 678.03
Lexar USB LEXAR 128GB JUMPDRIVE V400 3.0 FASH DRIVE 100MB/S READ

Satıcı: YÜKSEL STORE

688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 688.00
Lexar Jumpdrive 128GB V400 USB 3.0 Flash Bellek

Satıcı: Refleks Foto

715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 715.00
LEXAR 128GB JumpDrive V400 USB 3.2 USB Bellek 1.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1209.00

Lexar JumpDrive V400 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar JumpDrive V400 Flash Bellek Ürün Ailesi

Lexar JumpDrive V400 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 47 mm
• Genişlik 18 mm
• Derinlik 8 mm
• Ağırlık 4 g
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Lexar JumpDrive V400 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.