Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Phılıps 128GB USB 2.0 25/10MB/S FM12FD160B/00 - 128 GB

Satıcı: ADC ELEKTRONİK

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 859.00
Philips Fm12fd160b/00 128Gb Moon Klasik Gümüş Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Aytticarett

787,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 787.40
Philips 128GB USB 2.0 25/10MB/S /00

Satıcı: SNLTECH

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 789.00
Philips Fm12fd160b/00 128gb Moon Klasik Gümüş Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: adc-elektronik

795,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 795.15
Philips FM12FD160B/00 128GB Moon Klasik Gümüş USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: AYT Ticarett

805,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 805.24
Philips Fm12fd160b/00 128Gb Moon Klasik Gümüş Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: ozkoseelektronik

817,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 817.10
Philips Fm12fd160b/00 128gb Moon Klasik Gümüş Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: aytticarettt

867,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 867.83
Philips FM12FD160B/00 128GB Moon Klasik Gümüş USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Aytticaret

937,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 937.72
PHILIPS FM12FD160B/00 128GB MOON KLASİK GÜMÜŞ USB 2.0 METAL FLASH BELLEK

Satıcı: Temiz Pazar

939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 939.06
Philips FM12FD160B/00 128GB Moon Klasik Gümüş USB 2.0 Metal Flash Bellek - 256 GB - Çok Renkli

Satıcı: Zibox Elektronik

952,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 952.26
Philips FM12FD160B/00 128GB Moon Klasik Gümüş USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

976,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 976.12
Philips USB 2.0 128GB Moon Klasik Gümüş

Satıcı: ZEMHERİ ALIŞVERİŞ

984,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 984.23
Nacario Philips Fm12Fd160B/00 128Gb Moon Klasik Gümüş Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Nacario

1.551,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 1551.13

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Philips Moon 2.0 Flash Bellek Ürün Ailesi

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (128 GB) Temel Özellikleri

USB

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 38 mm
• Genişlik 17 mm
• Derinlik 5 mm
• Renk Seçenekleri Gümüş

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.