Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (16 GB) Fiyatları

Philips Fm16fd160b/00 16Gb Klasik Gümüş Moon Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Aytticarett

411,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 411.10
Philips Fm16fd160b/00 16Gb Klasik Gümüş Moon Usb 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Zemheri Alışveriş

427,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 427.30
Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Aytticaret

471,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 471.51
Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: KERASUS

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 499.00
Zemheri Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek - hafıza kart

Satıcı: zemheri

548,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 548.80
Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek - 256 GB - Çok Renkli

Satıcı: Zibox Elektronik

553,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 553.63
Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: ZEMHERİ ALIŞVERİŞ

554,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 554.80
Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: Gür Elektronik

574,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 574.39
Phılıps 16gb Usb 2.0 25/10mb/s Fm16fd160b/00

Satıcı: herbirivar

587,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 587.58
Philips FM16FD160B/00 16GB Klasik Gümüş Moon USB 2.0 Metal Flash Bellek

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

600,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 600.22

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (16 GB) Fiyat Geçmişi

Philips Moon 2.0 Flash Bellek Ürün Ailesi

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (16 GB) Temel Özellikleri

USB

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (16 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 38 mm
• Genişlik 17 mm
• Derinlik 5 mm
• Renk Seçenekleri Gümüş

Philips Moon 2.0 Flash Bellek (16 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.