Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (128 GB) Fiyatları

Sandisk Phone Drive 128GB SDDDC6-128G-G46 USB & Type-C 3.2 USB Bellek

Satıcı: Nethouse | 72 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1299.00
SanDisk Phone Drive 128GB SDDDC6-128G-G46 USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Nethouse

1.260,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 1260.03
SanDisk Phone Drive 128GB USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Mi Home

1.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1269.00
SanDisk Phone Drive 128GB USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

1.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 1269.00
Sandisk Phone Drive 128gb Sdddc6-128g-g46 Usb & Type-c 3.2 Usb Be

Satıcı: powerteknolji

1.288,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 1288.05
Sandisk Phone Drive 128gb Sdddc6-128g-g46 Usb & Type-c 3.2 Usb Be

Satıcı: micromart

1.291,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1291.77
Sandisk 128Gb İphone Drive Usb Typec Flash Bellek Sdddc6-128G

Satıcı: VİPFİYAT

1.291,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1291.80
SanDisk Phone Drive 128GB SDDDC6-128G-G46 USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Nethouse

1.322,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1322.06
Sandisk Phone Drive 128Gb Sdddc6-128G-G46 Usb & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

1.384,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1384.80
Sandisk Phone Drive 128GB SDDDC6-128G-G46 USB & Type-C 3.2 USB Bellek

Satıcı: Hepsiburada | 72 yorum

1.409,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1409.40
SanDisk Phone Drive 128GB SDDDC6-128G-G46 USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: GpnTeknoloji

1.414,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1414.55

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (128 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Phone Drive Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 18 mm
• Derinlik 11 mm
• Ağırlık 12 g
• Renk Seçenekleri Siyah Turuncu Mor Sarı
• Aydınlatma Yok

Sandisk Phone Drive Flash Bellek İle En Çok Karşılaştırılan USB Bellekler

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.