Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (64 GB) Fiyatları

Sandisk Phone Drive 64GB SDDDC6-064G-G46 USB & Type-C 3.2 USB Bellek

Satıcı: Hepsiburada | 25 yorum

863,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 863.44
Sandisk Sandısk 64Gb Sdddc6-064G-G46 Androıd Typec Usb Bellek

Satıcı: Nethouse

872,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 872.03
Sandisk 64Gb İphone Drive Usb Typec Flash Bellek Sdddc6-64G

Satıcı: VİPFİYAT

873,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 873.30
Sandisk Phone Drive 64gb Sdddc6-064g-g46 Usb & Type-c 3.2 Usb Bel

Satıcı: powerteknolji

928,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 928.14
Sandisk Phone Drive 64gb Sdddc6-064g-g46 Usb & Type-c 3.2 Usb Bel

Satıcı: Nethouse

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 929.07
SanDisk Phone Drive 64GB USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Nethouse

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 939.00
SanDisk Phone Drive 64GB SDDDC6-064G-G46 USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Vipfiyat

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 939.00
SanDisk Phone Drive 64GB SDDDC6-064G-G46 USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Nethouse

944,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 944.06
Sandısk 64 Gb Usb To Type-C Phone Drıve Siyah Sdddc6-064G-G46 Usb Bellek

Satıcı: nepalbilişim

949,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 949.20
SanDisk Phone Drive 64GB USB & Type-C 3.2 Usb Bellek

Satıcı: Nepal Bilişim

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1049.00
SANDISK 64GB SDDDC6-064G-G46 ANDROID TYPEC USB BELLEK

Satıcı: onlinealisverisyap

1.053,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 1053.36
Sandisk Sandısk 64Gb Sdddc6-064G-G46 Androıd Typec Usb Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

1.057,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 1057.25
Sandisk Sandısk 64GB USB 3.0/typec USB Bellek SDDDC6-064G-G46 - 64 GB - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

1.844,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 1844.73

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (64 GB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Phone Drive Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (64 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 18 mm
• Derinlik 11 mm
• Ağırlık 12 g
• Renk Seçenekleri Siyah Turuncu Mor Sarı
• Aydınlatma Yok

Sandisk Phone Drive Flash Bellek (64 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.