Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Fiyatları

SanDisk Ultra Dual Drıve Go Type-C SDDDC3-064G-G46 64 GB USB 3.1 Flash Bellek

Satıcı: metpa

744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 744.00
Sandisk 64gb Ultra Dual Drive Go USB Type-C Sdddc3-064g-g46 USB Bellek 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 809
Sandisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C

Satıcı: Vipfiyat

899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 899.10
SanDisk Ultra Dual Drıve Go Type-C SDDDC3-064G-G46 64 GB USB 3.1 Flash Bellek

Satıcı: micromart

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 929.07
Sandisk 64Gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-C Flash Drive Sdddc3-064G-G46

Satıcı: VİPFİYAT

929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 929.10
SanDisk 64 Gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-c Flash Drive Sdddc3-064g-g46

Satıcı: YAVUZ FOTOGRAFCILIK NEVIN BILIR

940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 940.00
Sandisk 64GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Flash Drive SDDDC3-064G-G46

Satıcı: Vipfiyat

969,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 969.03
SanDisk Ultra Dual Drive 64GB Go Type-C

Satıcı: Hepsiburada | 1042 yorum

969,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 969.46
SanDisk 64 Gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-c Flash Drive Sdddc3-064g-g46

Satıcı: ZDEF

1.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1019.00
Sandisk 64GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Flash Drive SDDDC3-064G-G46

Satıcı: netsipariş

1.077,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1077.96
Sandısk 64Gb Ultra Dual Drive Go Sdddc3-064G-G46 Type-C Usb Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

1.088,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1088.90
Sandisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C

Satıcı: netsiparis

1.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 1229.10
Sandisk Sandısk 64GB USB 3.0 Ultra Drıve SDDDC3-064G-G46 Taşınabilir Bellek - 64 GB - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

1.721,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 1721.59

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sertaç Profil Resmi

315 yorum

Sertaç plastik kırıldı sakın almayın
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.