Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Fiyatları

Sandisk Ultra Dual Drive Go SDDDC3-032G-G46 32 GB USB Type-C Flash Bellek

Satıcı: YAVUZFOTO | 25 yorum

696,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 696.57
SanDisk 32gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-c Flash Drive, Sdddc3-032g-g46

Satıcı: YMZ İLETİŞİM

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 849.00
Sandisk Ultra Dual Drive Go SDDDC3-032G-G46 32 GB USB Type-C Flash Bellek

Satıcı: Netsiparis

886,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 886.38
Sandisk 32GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Flash Drive SDDDC3-032G-G46

Satıcı: netsipariş

916,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 916.75
Sandisk 32 Gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-C Sdddc3-032G-G46

Satıcı: Kraft Online

936,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 936.80
Sandısk 32Gb Ultra Dual Drive Go Sdddc3-032G-G46 Type-C Usb Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

968,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 968.40
SANDISK 32GB Ultra Dual Drive Go SDDDC3-032G-G46 TYPE-C USB BELLEK

Satıcı: ZmTeknoloji

971,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 971.97
Sandisk 32GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Flash Drive SDDDC3-032G-G46

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.051,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1051.09
SanDisk 32gb Ultra Dual Drive Go Usb Type-c Flash Drive, Sdddc3-032g-g46

Satıcı: Kraft Online

1.077,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1077.00
Sandisk 32GB Ultra Dual Drive Go USB Type-C Flash Drive, SDDDC3-032G-G46

Satıcı: Core Bilgisayar

1.516,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 1516.69
Sandisk Sandısk 32GB Typec USB Bellek Ultra Drive SDDDC3-032G-G46 - 32 GB - Çok Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

1.558,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 1558.20

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Fiyat Geçmişi

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Ürün Ailesi

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 44.41 mm
• Genişlik 12.1 mm
• Derinlik 8.6 mm
• Ağırlık 3.7 g
• Renk Seçenekleri Siyah Lacivert

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek İle En Çok Karşılaştırılan USB Bellekler

Sandisk Ultra Dual Drive Go Flash Bellek Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.