Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Bakır) Fiyatları

Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Bakır

Satıcı: On8

1.763,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1763.70
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Bakır

Satıcı: BuluttaBul

1.940,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1940.20
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü

Satıcı: BULUTTABUL

2.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2119.00
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü

Satıcı: ON8

2.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2159.00
Fantom Forza IR 3000 3000 W Buharlı Ütü bakir

Satıcı: kelepir-market

2.991,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2991.55
Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü Siyah-Bakır 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 3199.00
Fantom Forza Ir 3000 Bakır 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Rossel Premium

3.646,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 3646.04
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Bakır

Satıcı: Rossel

3.713,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 3713.51
Fantom Forza IR 3000 3000 W Buharlı Ütü bakir

Satıcı: BuluttaBul | 2 yorum

5.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 5449.05
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Bakır

Satıcı: BULUTTABUL

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 5699.05
Fantom Forza Ir 3000 Bakır 3000 W Buharlı Ütü

Satıcı: Buluttabul

5.759,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 5759.04

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Bakır) Fiyat Geçmişi

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü Ürün Ailesi

Fantom Forza IR 3000 Bakır Buharlı Ütü Bakır / Siyah 1.763,70 TL
Fantom Forza IR 3000 Gri Buharlı Ütü Gri / Siyah 1.940,20 TL

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Bakır) Temel Özellikleri

Güç:
Var

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Bakır) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Bakır Siyah

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Bakır) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.