Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Şok Buhar:
Var
Kireç Önleme:
Var
Damlama Önleme:
Var
Otomatik Kapanma:
Var

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Gri) Fiyatları

Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Açık Gri

Satıcı: BuluttaBul

1.940,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1940.20
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Gri

Satıcı: On8

1.940,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1940.20
Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü Açık Gri

Satıcı: BULUTTABUL

2.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2189.00
Fantom Forza Buharlı Ütü 3000 Watt Açık Gri Nano Seramik Tabanlı Damlama ve Kireç Önleme Özellikli

Satıcı: Digitalia | 9 yorum

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2299.00
Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü Açık Gri

Satıcı: ON8

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2299.00
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Gri

Satıcı: Buluttabul

2.495,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 2495.04
Fantom Forza Buharlı Ütü 3000 Watt Açık Gri Nano Seramik Tabanlı Damlama ve Kireç Önleme Özellikli

Satıcı: BuluttaBul | 9 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2499.00
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Gri

Satıcı: Rossel Premium

3.529,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 3529.64
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Gri

Satıcı: Rossel

3.594,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3594.93
Fantom Forza Ir 3000 Buharlı Ütü Gri

Satıcı: Elis Concept

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3999.00
Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü Açık Gri

Satıcı: BuluttaBul

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 5210

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Gri) Fiyat Geçmişi

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü Ürün Ailesi

Fantom Forza IR 3000 Bakır Buharlı Ütü Siyah / Bakır 1.763,70 TL
Fantom Forza IR 3000 Gri Buharlı Ütü Siyah / Gri 1.940,20 TL

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Gri) Temel Özellikleri

Güç:
Var

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİ

BUHAR ÖZELLİKLERİ

TASARIM

• Renk Gri Siyah

Fantom Forza IR 3000 Buharlı Ütü (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.