Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:

Philips 5000 STH5020/20 Buharlı Düzleştirici (Açık Mavi) Fiyatları

Phılıps Sth5020/20 5000 Serisi Buharlı D (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.309,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2319.3
Phılıps Sth5020/20 5000 Serisi Buharlı D (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.309,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2319.3
Philips Sth-5020/20 Buharlı Düzleştirici Ütü Mavi

Satıcı: SALMANLI

2.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2998.90
Philips 5000 Serisi STH5020/20 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Makroreyon

3.097,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 3097.27
Philips Sth5020/20 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici - Mavi

Satıcı: Makroreyon

3.131,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3131.30
Philips STH5020/20 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici - Mavi

Satıcı: Makroreyon

3.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3149.10
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Tak ve çalıştır, 120 ml'lik çıkarılabilir Su Haznesi, STH5020/20

Satıcı: SALMANLI | 77 yorum

3.161,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 3161.07
Philips 5000 Serisi Buharlı Düzleştirici STH5020/20

Satıcı: MakroReyon

3.167,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 3167.04
Philips STH5020/20 5000 Serisi 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici mavi

Satıcı: techpointteknoloji

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 3199.00
Philips 5000 Serisi Buharlı Düzleştirici STH5020/20

Satıcı: Teknosa

3.233,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 3233.02
Philips STH5020/20 5000 Serisi 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici mavi

Satıcı: teknosa

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 3299.00
Philips Sth5020/20 Bebe Mavisi Buharlı Düzleştirici 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3299.00
Philips STH5020/20 5000 Serisi Buharlı Düzleştirici Mavi

3 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 3299.00
Philips 5000 Serisi STH5020/20 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: SALMANLI

3.365,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 3365.01
Philips 5000 Serisi Sth5020/20 Buharlı Dikey Düzleştirici Deniz Mavisi 3.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 3459.00
Philips 5000 Serisi STH5020/20 Mavi Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü

Satıcı: ANTREPO

4.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4479.10
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Tak ve Çalıştır, STH5020/20

Satıcı: Doğan Tech

4.801,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 4801.90
Philips 5000 Serisi STH5020/20 Mavi Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü

Satıcı: HarikaFiyat

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 5399.00

Philips 5000 STH5020/20 Buharlı Düzleştirici (Açık Mavi) Fiyat Geçmişi

Philips 5000 STH5020/20 Buharlı Düzleştirici Ürün Ailesi

Philips 5000 STH5020/20 Buharlı Düzleştirici (Açık Mavi) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 35 sn

TASARIM

• Renk Açık Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m
• Ağırlık (Ütü) 720 g

Philips 5000 STH5020/20 Buharlı Düzleştirici (Açık Mavi) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.