Güç:
Su Haznesi:
Taban:
Sürekli Buhar:

Philips 5000 STH5030/20 Buharlı Düzleştirici (Koyu Mavi) Fiyatları

Phılıps Sth5030/20 5000 Serisi Buharlı D (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.064,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 2074.3
Phılıps Sth5030/20 5000 Serisi Buharlı Düzleştirici -Deniz Mavisi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.064,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 2074.3
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Seyahat için taşınabilir, Tak ve Çalıştır, STH5030/20

Satıcı: Teknosa | 114 yorum

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2949.00
Philips 5000 Serisi STH5030/20 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Teknosa

2.890,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 2890.02
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Seyahat için taşınabilir, Tak ve Çalıştır, STH5030/20

Satıcı: Hepsiburada | 114 yorum

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 2949.00
Philips 5000 Serisi Sth5030/20 Buharlı Dikey Düzleştirici Lacivert 2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 2949.00
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Seyahat için taşınabilir, Tak ve Çalıştır, STH5030/20

Satıcı: Teknosa

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 2949.00
Philips STH5030/20 5000 Serisi 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici mavi

Satıcı: teknosa

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 2949.00
Philips Sth5030/20 5000 Serisi Deniz Mavisi Buharlı Düzleştirici 2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2949.00
Philips 5000 Serisi STH5030/20 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Havertz Türkiye

3.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 3250.00
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Seyahat için taşınabilir, Tak ve Çalıştır, STH5030/20

Satıcı: VOKA TEKNOLOJİ

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3599.00
Philips 5000 Serisi STH5030/20 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Buevin

3.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 3759.06
Philips 5000 Serisi STH5030/20 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici

Satıcı: Deppo Market

4.512,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 4512.50
Philips STH5030/20 5000 Serisi 1400 W El Tipi Buharlı Düzleştirici mavi

Satıcı: deppomarket34

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 4750.00
Philips Philips Sth-5030/20 Buharlı Düzleştirici Ütü Lacivert

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

5.249,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 5249.70
Philips 5000 Serisi Sth5030/20 Mavi Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü

Satıcı: ANTREPO

5.461,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 5461.40
Philips 5000 Serisi STH5030/20 Mavi Düzleştirici Buharlı Dikey Ütü

Satıcı: ANTREPO

5.546,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

17 5546.24
Philips 5000 Serisi El Tipi Buharlı Düzleştirici, Taşınabilir Dikey Ütü, Tak Ve Çalıştır, Sth5030/20 (Çok Renkli) 6.720,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

18 6730.99

Philips 5000 STH5030/20 Buharlı Düzleştirici (Koyu Mavi) Fiyat Geçmişi

Philips 5000 STH5030/20 Buharlı Düzleştirici Ürün Ailesi

Philips 5000 STH5030/20 Buharlı Düzleştirici (Koyu Mavi) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BUHAR ÖZELLİKLERİ

BUHAR İSTASYONU

• Isınma Süresi 35 sn

TASARIM

• Renk Koyu Mavi
• Güç Kablosu Uzunluğu 2 m
• Ağırlık (Ütü) 720 g

Philips 5000 STH5030/20 Buharlı Düzleştirici (Koyu Mavi) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.