Tulum Tipi:
Mevsim Uygunluğu:
Konfor (Comfort):
5 °C
Alt Limit (Limit):
-5 °C
Tulum Birleştirme:
Yok
Kullanıcı Tipi:
Yorgan Olma:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Naturecamp Oga 350 Yastıklı Fiyatları

Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Yastıklı Long Kamp Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

1.781,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1781.20
Naturecamp Oga 350 Turuncu -15 Derece Yastıklı Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

1.943,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1943.20
Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Yastıklı Long Kamp Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.001,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2001.09
Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Yastıklı Long Kamp Uyku Tulumu Gri

Satıcı: DOĞASPOR

2.089,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2089.05
Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Yastıklı Kamp Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.183,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2183.09
Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Yastıklı Long Kamp Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 2209
Naturecamp Oga 350 Turuncu -15 Derece Yastıklı Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 2409
Naturecamp Oga 350 Siyah -15 Derece Yastıklı Askeri Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 2409
Naturecamp Oga 350 Kahverengi-15 Derece Birleşebilir Yastıklı Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2409
Naturecamp Oga 350 Siyah-15 Derece Yastıklı Askeri Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2409

Naturecamp Oga 350 Yastıklı Fiyat Geçmişi

Naturecamp Oga 350 Yastıklı Ürün Ailesi

Naturecamp Oga 350 Uyku Tulumu Yastık: Yok 1.619,20 TL
Naturecamp Oga 350 Yastıklı Uyku Tulumu Yastık: Var 1.781,20 TL

Naturecamp Oga 350 Yastıklı Temel Özellikleri

5 °C
-5 °C
Yok
Var
Dolgu:
Cep:
Yok

Naturecamp Oga 350 Yastıklı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• Kullanıcı Sayısı 1 kişilik
• Tulum Birleştirme Yok
• Yorgan Olma Var
• Suya Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Özelliği Su Geçirmez

SICAKLIK ÖZELLİKLERİ

• Aşırı Soğuk (Extreme) -15 °C
• Alt Limit (Limit) -5 °C
• Konfor (Comfort) 5 °C
• Dolgu Elyaf

TASARIM ÖZELLİKLERİ

• Dış Katman Polyester
• Astar Pamuk Polyester
• Fermuar Özellikleri Çift Yönlü Kilitli
• Cep Yok
• Yastık Var
• Yastık Özelliği Tak/Çıkar
• Renk Seçenekleri Kahverengi Siyah Turuncu

ÖLÇÜLER

• Uzunluk 180 cm
• Genişlik 75 cm
• Paketli Uzunluk 38 cm
• Paketli Genişlik (Çap) 24 cm
• Ağırlık 1.70 kg

VARYANT

• Ürün Kodları Oga 350KA Oga 350NTY Oga 350SY

Naturecamp Oga 350 Yastıklı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.