Naturecamp Oga 350

Tulum Tipi:
Mevsim Uygunluğu:
Konfor (Comfort):
-5 °C
Tulum Birleştirme:
Yok
Kullanıcı Tipi:
Yorgan Olma:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dolgu:

Naturecamp Oga 350 Fiyatları

Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Long Kamp Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

1.619,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1619.20
Naturecamp Oga 350 Turuncu -15 Derece Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

1.700,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1700.20
Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Long Kamp Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

1.819,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 1819.09
Naturecamp Oga 350 Gri -15 Derece Long Kamp Uyku Tulumu Gri

Satıcı: DOĞASPOR | 1 yorum

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1899.05
Naturecamp Oga 350 Turuncu -15 Derece Birleşebilir Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

1.910,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1910.09
Naturecamp Oga 350 Turuncu -15 Derece Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 2109
Naturecamp Oga 350 Siyah -15 Derece Askeri Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 2109
Naturecamp Oga 350 Kahverengi -15 Derece Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 sn önce

8 2109
Naturecamp Oga 350 Kahverengi-15 Derece Birleşebilir Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2109
Naturecamp Oga 350 Siyah-15 Derece Askeri Uyku Tulumu

Satıcı: Naturecamp

2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2109

Naturecamp Oga 350 Fiyat Geçmişi

Naturecamp Oga 350 Ürün Ailesi

Naturecamp Oga 350 Uyku Tulumu Yastık: Yok 1.619,20 TL
Naturecamp Oga 350 Yastıklı Uyku Tulumu Yastık: Var 1.781,20 TL

Naturecamp Oga 350 Temel Özellikleri

-5 °C
Yok
Var
Cep:
Yok

Naturecamp Oga 350 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Tulum Tipi Dikdörtgen
• Kullanıcı Tipi Yetişkin
• Aktivite Uygunluğu Kamp
• Mevsim Uygunluğu 3 Mevsim
• Diğer Özellikler Askı Aparatı Baş Taraf Büzme İpi 30 °C Yıkanabilir

KULLANIM ÖZELLİKLERİ

• Kullanıcı Sayısı 1 kişilik
• Tulum Birleştirme Yok
• Yorgan Olma Var
• Suya Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Özelliği Su Geçirmez

SICAKLIK ÖZELLİKLERİ

• Aşırı Soğuk (Extreme) -15 °C
• Konfor (Comfort) -5 °C
• Yüksek Rahatlık (MaxComfort) 5 °C
• Dolgu Elyaf

TASARIM ÖZELLİKLERİ

• Dış Katman Polyester
• Astar Pamuk Polyester
• Fermuar Özellikleri Çift Yönlü Kilitli
• Cep Yok
• Yastık Yok
• Renk Seçenekleri Kahverengi Siyah Turuncu

ÖLÇÜLER

• Uzunluk 180 cm
• Genişlik 75 cm
• Paketli Uzunluk 34 cm
• Paketli Genişlik (Çap) 24 cm
• Ağırlık 1.6 kg

VARYANT

• Ürün Kodları 350KA 350NT 350S

Naturecamp Oga 350 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.