Malzeme:
ABS
Yükseklik (Büyük Boy):
Yükseklik (Orta Boy):
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var

Louisiana Polo 1167 ABS 3'lü Valiz Seti Fiyatları

Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Siyah-Siyah 1167-S-HB

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

3.348,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 3348.17
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Vizon-Taba 1167

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

3.348,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 3348.17
3'Lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Su Yeşili 1167

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

3.918,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3918.50
3'Lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Taş-Taba 1167

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

3.918,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3918.50
louisiana polo 3'lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Siyah-Taba 1167 Büyük Boy + Orta Boy + Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

4.769,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 4769.99
louisiana polo 3'lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Taş-Bej 1167 Büyük Boy + Orta Boy + Küçük (Kabin) Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

4.769,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 4769.99
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Taş-Bej 1167 - Taş - Bej

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz

5.759,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5759.99
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Siyah-Taba 1167 - Siyah - Taba

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz

5.759,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5759.99
Louisiana Polo 1167 Büyük Boy - Orta Boy ve Kabin Boy Antrasit 3'lü Valiz Seti 6.889,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 6889.99
Louisiana Polo Büyük Boy - Orta Boy - Kabin Boy Siyah Siyah 3'lü Valiz Seti 1167-s 6.889,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 6889.99

Louisiana Polo 1167 ABS 3'lü Valiz Seti Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1167 ABS 3'lü Valiz Seti Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1167 ABS 3'lü Valiz Seti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Büyük Boy) 100 L
• Yükseklik (Büyük Boy) 77 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 47 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 30 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 3.8 kg

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 70 L
• Yükseklik (Orta Boy) 67 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 28 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 37 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 56 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 35 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 24 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.5 kg

Louisiana Polo 1167 ABS 3'lü Valiz Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.