Malzeme:
ABS
Yükseklik (Orta Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 1167 ABS Orta Boy Valiz Fiyatları

Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Siyah 1167

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

1.360,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 1360.80
Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Vizon-Taba 1167

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

1.360,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1360.80
Orta Boy Valiz 4X2 Teker Siyah-Siyah 1167

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1445.00
Orta Boy Valiz 4X2 Teker Siyah-Taba 1167

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

1.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1445.00
louisiana polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Mavi 1167 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 1969.99
louisiana polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Su Yeşili 1167 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

1.969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 1969.99
Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Siyah-Taba 1167 - Siyah - Taba

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz

2.409,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 2409.99
Louisiana Polo Orta Boy Valiz 4x2 Teker Taş-Bej 1167 - Taş - Bej

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz

2.409,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2409.99
Louisiana Polo 1167 4x2 Teker Antrasit Orta Boy Valiz 2.959,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2959.99
Louisiana Polo 1167 4x2 Teker Su Yeşili Orta Boy Valiz 2.959,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2959.99

Louisiana Polo 1167 ABS Orta Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 1167 ABS Orta Boy Valiz Temel Özellikleri

ABS
4 adet
Var

Louisiana Polo 1167 ABS Orta Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 70 L
• Yükseklik (Orta Boy) 67 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 28 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

Louisiana Polo 1167 ABS Orta Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.