Malzeme:
Yükseklik (Büyük Boy):
Yükseklik (Orta Boy):
Yükseklik (Kabin Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş 3'lü Valiz Seti Fiyatları

Louisiana Polo 3'Lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

9.256,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9256.50
Louisiana Polo 3'Lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

9.256,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9256.50
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 1 yorum

10.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 10499.99
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 1 yorum

10.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 10499.99
louisiana polo 3'lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082 3'lü Set Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

11.049,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 11049.99
louisiana polo 3'lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082 3'lü Set Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

11.049,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 11049.99
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Antrasit 2082

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

14.150,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 14150.99
Louisiana Polo 3'lü Valiz Seti Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

14.150,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 14150.99
Louisiana Polo 2082 Lacivert 3'lü Valiz Seti 15.259,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 15259.99
Louisiana Polo 2082 Antrasit 3'lü Valiz Seti 15.259,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 15259.99

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş 3'lü Valiz Seti Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş 3'lü Valiz Seti Temel Özellikleri

4 adet
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş 3'lü Valiz Seti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BÜYÜK BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Büyük Boy) 100 L
• Yükseklik (Büyük Boy) 77 cm
• Genişlik (Büyük Boy) 47 cm
• Derinlik (Büyük Boy) 30 cm
• Ağırlık (Büyük Boy) 3.8 kg

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 70 L
• Yükseklik (Orta Boy) 67 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 28 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

KABİN BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Kabin Boy) 37 L
• Yükseklik (Kabin Boy) 56 cm
• Genişlik (Kabin Boy) 35 cm
• Derinlik (Kabin Boy) 24 cm
• Ağırlık (Kabin Boy) 2.5 kg

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş 3'lü Valiz Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.