Malzeme:
Yükseklik (Orta Boy):
Tekerlek Sayısı:
4 adet
Kilit Sistemi:
Var
Kelebek Kayış:
Var
Çekme Kolu:
Var
Üst Tutma Kolu:
Var
Yan Tutma Kolu:
Var

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Fiyatları

Louisiana Polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Antırasit 2082

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

3.221,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 3221.50
Louisiana Polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082

Satıcı: Çanta Park & Ucuz Valiz

3.221,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3221.50
Louisiana Polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 3 yorum

3.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3899.99
Louisiana Polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082

Satıcı: Çanta Park - Ucuz Valiz | 3 yorum

3.899,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3899.99
louisiana polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

4.059,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4059.99
louisiana polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082 Orta Boy Beden

Satıcı: LOUİSİANA POLO

4.059,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4059.99
Louisiana Polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Siyah 2082

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

5.161,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5161.99
Louisiana Polo Orta Boy Lüx Kumaş Valiz Lacivert 2082

Satıcı: Çantapark &Ucuz Valiz

5.161,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 5161.99
Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Lacivert 5.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 5749.99
Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Antrasit 5.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 5749.99

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Fiyat Geçmişi

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Temel Özellikleri

4 adet
Var

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ORTA BOY ÖLÇÜLERİ

• Hacim (Orta Boy) 70 L
• Yükseklik (Orta Boy) 67 cm
• Genişlik (Orta Boy) 40 cm
• Derinlik (Orta Boy) 28 cm
• Ağırlık (Orta Boy) 3.1 kg

Louisiana Polo 2082 Lüx Kumaş Orta Boy Valiz Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.