Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Gsr 18V-150 C Delme Vidalama Makinesi (Akü Ve Şarj Cihazı Dahil Değildir) - 06019J5001
Satıcı: Deniz Defne
13.288,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 13288.50
Bosch Professional GSR 18V-150 C Akülü Delme Vidalama (Akü ve Şarj Hariç) - 06019J5001 Satıcı: Ulupinar
13.642,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 13642.04
Bosch Gsr 18V-150 C Akülü Delme Vidalama (Akü ve Şarj Yoktur) Satıcı: PARABOL
13.872,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 13872.37
Bosch Professional GSR 18V-150 C Akülü Delme Vidalama (Akü ve Şarj Hariç) - 06019J5001 Satıcı: Basakhirdavat
14.320,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 14320.99
Bosch Professional Gsr 18V-150 C (Solo) Akülü Delme/Vidalama Makinesi
Satıcı: PARABOL
15.785,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 15785.00
Bosch Gsr 18V-150 C Akülü Delme Vidalama (Akü ve Şarj Yoktur) Satıcı: Al Nalburiye
19.881,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 19881.90
Aküsüz
13.288,50 TL
2 Akülü / 4 Ah
22.317,10 TL
2 Akülü / 8 Ah
24.612,00 TL
2 Akülü / 5.5 Ah
Fiyat bulunamadı