Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GSR 18V-150C 8.0Ah Çift Akülü Delme Vidalama Makinesi - 06019J5005 Satıcı: düzeyhırdavat
24.612,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 24612.00
Gsr 18V-150 C Akülü Delme Vidalama 2X8.0ah
Satıcı: Ulupınar Ticaret
26.300,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 26300.50
Bosch Gsr 18V-150 C Akülü Delme Vidalama 06019J5005 Satıcı: Ulupınar
26.441,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 26441.30
Bosch Gsr 18V 150 C Akülü Delme Ve Vidalama Matkap 2X8 A Procore 06019J5005
Satıcı: makina27
26.629,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 26629.70
Bosch Gsr 18V-150 C Akülü Delme Vidalama 06019J5005 Satıcı: Türkan Online
27.779,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 27779.93
Bosch Professional GSR 18V-150C 8.0Ah Çift Akülü Delme Vidalama Makinesi - 06019J5005 Satıcı: makina27
29.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
6 29500.00
Aküsüz
13.263,25 TL
2 Akülü / 4 Ah
22.317,10 TL
2 Akülü / 8 Ah
24.612,00 TL
2 Akülü / 5.5 Ah
Fiyat bulunamadı