Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Top
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Kırmızı Mercimek 1 kg Fiyatları

Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg.

Satıcı: YAZAR

183,90 TL

(183,90 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 193.9
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. X 12 Adet

Satıcı: YAZAR

1.547,30 TL

(128,94 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1547.30
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. X 6 Adet

Satıcı: YAZAR

836,80 TL

(139,47 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 836.80
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. X 2 Adet

Satıcı: YAZAR

286,50 TL

(143,25 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 286.50
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. X 4 Adet

Satıcı: YAZAR

584,80 TL

(146,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 584.80
YAZAR Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. x 4 Adet

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

691,86 TL

(172,97 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 691.86
Yazar Yerlı Kırmızı Mercimek 1Kg

Satıcı: YAZAR

196,90 TL

(196,90 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 206.9
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. x 12 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.429,57 TL

(202,46 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 2439.57
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. x 6 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.488,60 TL

(248,10 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1498.6
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. x 2 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

509,75 TL

(254,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 509.75
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 1 Kg. x 4 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.040,42 TL

(260,11 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 1050.42
Yazar Yerlı Kırmızı Mercimek 1Kg

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

327,24 TL

(327,24 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 337.24

Yazar Kırmızı Mercimek 1 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Kırmızı Mercimek 1 kg Temel Özellikleri

Top
Yok

Yazar Kırmızı Mercimek 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Kırmızı Mercimek 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.