Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Yazar Yerlı Kırmızı Mercimek 2Kg Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
225,94 TL(112,97 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 225.94
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 2 Kg. x 10 Paket Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
3.748,24 TL(187,41 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 3758.24
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 2 Kg. x 4 Paket Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.686,17 TL(210,77 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1696.17
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 2 Kg. x 2 Adet Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
906,31 TL(226,58 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 916.31
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 2 Kg. Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
507,67 TL(253,84 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 507.67
2 kg
225,94 TL(112,97 TL/Kg)
900 g
292,90 TL(170,18 TL/Kg)
1 kg
327,24 TL(172,97 TL/Kg)
5 kg
904,36 TL(163,31 TL/Kg)