Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Top
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Kırmızı Mercimek 5 kg Fiyatları

Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

508,40 TL

(101,68 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 508.40
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg X 6 Paket.

Satıcı: YAZAR

2.754,00 TL

(91,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2754.00
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg X 4 Paket.

Satıcı: YAZAR

1.911,10 TL

(95,56 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1911.10
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg X 2 Paket.

Satıcı: YAZAR

964,70 TL

(96,47 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 964.70
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg X 6 Adet

Satıcı: YAZAR

4.140,40 TL

(138,01 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4140.40
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.

Satıcı: YAZAR

697,30 TL

(139,46 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 697.30
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg X 4 Adet

Satıcı: YAZAR

2.830,40 TL

(141,52 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2830.40
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg X 2 Adet

Satıcı: YAZAR

1.453,70 TL

(145,37 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1453.70
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg

Satıcı: YAZAR

758,10 TL

(151,62 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 758.10
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg x 6 Paket.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

4.899,37 TL

(163,31 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4909.37
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg x 6 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

4.966,25 TL

(165,54 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4966.25
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg x 4 Paket.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

3.399,86 TL

(169,99 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3409.86
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg x 2 Paket.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.716,26 TL

(171,63 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1726.26

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

904,36 TL

(180,87 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 914.36
Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg. + Kırmızı Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.046,20 TL

(209,24 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1046.20
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg x 4 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

4.577,61 TL

(228,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4577.61
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg x 2 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.586,23 TL

(258,62 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 2586.23
Yazar Yerli Kırmızı Mercimek 5 Kg

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.348,69 TL

(269,74 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 1348.69
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg. + Yeşil Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.935,34 TL

(387,07 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 1945.34

Yazar Kırmızı Mercimek 5 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Kırmızı Mercimek 5 kg Temel Özellikleri

Top
Yok

Yazar Kırmızı Mercimek 5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Kırmızı Mercimek 5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.