Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(402,43 TL/kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 150.85 Balparmak süzme Çiçek Balı Yayla ve Ova balı 350 gSatıcı: KISMET ŞARKÜTERİ
149,90 TL(428,29 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 159.9 Balparmak Çıtkapak Yayla Ve Ova Çiçek Balı 350 GrSatıcı: Amazon.com.tr
161,90 TL(462,57 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 161.90 Balparmak Bal Süzme Çıtkapak Yayla ve Ova 350 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
4.590,29 TL(546,46 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4590.29 Balparmak Bal Süzme Çıtkapak Yayla ve Ova 350 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
2.335,42 TL(556,05 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2335.42 Balparmak Bal Süzme Çıtkapak Yayla ve Ova 350 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
1.207,98 TL(575,23 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1207.98 Balparmak Bal Süzme Çıtkapak Yayla ve Ova 350 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
832,17 TL(594,41 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 832.17 Balparmak Bal Süzme Çıtkapak Yayla ve Ova 350 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
456,36 TL(651,94 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 456.36 Balparmak Bal Süzme Çıtkapak Yayla ve Ova 350 Gr.Satıcı: 293 shop
228,81 TL(653,74 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 228.81