Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(334,48 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 217.41 Balparmak Yayla ve Ova Çiçek Balı 650 gSatıcı: Balparmak
249,90 TL(384,46 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
2 249.90 Balparmak Yayla ve Ova Çiçek Balı 650 gSatıcı: NS KOZMETİK PLUS
249,90 TL(384,46 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 249.90 Balparmak Yayla ve Ova Çiçek Balı 650 gSatıcı: BALPARMAK
249,90 TL(384,46 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 259.9 Balparmak Süzme Bal Çiçek Yayla Ova 650 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
6.846,29 TL(438,86 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6846.29 Balparmak Süzme Bal Çiçek Yayla Ova 650 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
3.463,42 TL(444,03 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 3463.42 Balparmak Süzme Bal Çiçek Yayla Ova 650 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
1.771,98 TL(454,35 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 1771.98 Balparmak Süzme Bal Çiçek Yayla Ova 650 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
1.208,17 TL(464,68 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 1208.17 Balparmak Süzme Bal Çiçek Yayla Ova 650 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
644,36 TL(495,66 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 644.36 Balparmak Süzme Bal Çiçek Yayla Ova 650 Gr.Satıcı: 293 shop
362,45 TL(557,62 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 362.45