Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(364,83 TL/kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 177.82 Balparmak Yayla Ve Ova Cicek Bali 460 G X 2 Adet 335,65 TL(364,84 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 335.65 Balparmak Yayla ve Ova Çiçek Balı 460 gSatıcı: BALPARMAK
192,90 TL(419,35 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 202.9 Balparmak Yayla ve Ova Çiçek Balı 460 g x 2 AdetSatıcı: BALPARMAK
385,80 TL(419,35 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 395.8 Balparmak Bal Süzme Çiçek Yayla Ova 460 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
7.297,49 TL(661,00 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 7297.49 Balparmak Bal Süzme Çiçek Yayla Ova 460 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
3.689,02 TL(668,30 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 3689.02 Balparmak Bal Süzme Çiçek Yayla Ova 460 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
1.884,78 TL(682,89 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 1884.78 Balparmak Bal Süzme Çiçek Yayla Ova 460 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
1.283,37 TL(697,48 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 1283.37 Balparmak Bal Süzme Çiçek Yayla Ova 460 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
681,96 TL(741,26 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 681.96 Balparmak Bal Süzme Çiçek Yayla Ova 460 Gr.Satıcı: 293 shop
381,25 TL(828,80 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 381.25