Milas Çam Balı 1 kg

Ürün Tipi:
Bal Türü:
Üretim Bölgesi:
Ege
Üretim Yeri:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Milas Çam Balı 1 kg Fiyatları

Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 1 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

364,90 TL

(364,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 364.90
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 4 X 1 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.219,30 TL

(304,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1219.30
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 4 x 1 KG

Satıcı: milasureticibirligi

1.232,10 TL

(308,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1232.10
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 X 1 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

658,60 TL

(329,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 658.60
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 x 1 KG

Satıcı: milasureticibirligi

665,10 TL

(332,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 665.10
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 1 Kg (4 Adet)

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.369,00 TL

(342,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1369.00
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 1 KG

Satıcı: milasureticibirligi

368,10 TL

(368,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 368.10
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 1 Kg (2 Adet)

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

739,00 TL

(369,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 739.00
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 1 Kg (TANITIM AMAÇLI)

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

409,00 TL

(409,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 409.00
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 2 X 1 Kg '' Süzme Çiçek Balı 2 X 1 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.192,60 TL

(596,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1192.60
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 2 x 1 KG + Süzme Çiçek Balı 2 x 1 KG

Satıcı: milasureticibirligi

1.205,10 TL

(602,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 1205.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çiçek Balı 1 KG + Süzme Çam Balı 1 KG

Satıcı: milasureticibirligi

656,10 TL

(656,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 656.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çiçek Balı 1 Kg 2 Adet Süzme Çam Balı 1 Kg 2 Adet

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.339,00 TL

(669,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1339.00
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çiçek Balı 1 Kg Süzme Çam Balı 1 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

729,00 TL

(729,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 729.00

Milas Çam Balı 1 kg Fiyat Geçmişi

Milas Çam Balı 1 kg Temel Özellikleri

Ege
Yok

Milas Çam Balı 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Plastik
• Ambalaj Şekli Şişe
• Ağırlık 1 kg

Milas Çam Balı 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.