Milas Çam Balı 2 kg

Ürün Tipi:
Bal Türü:
Üretim Bölgesi:
Ege
Üretim Yeri:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Milas Çam Balı 2 kg Fiyatları

Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

623,00 TL

(311,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 623.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 4 X 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

2.225,00 TL

(278,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2225.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 4 x 2 KG

Satıcı: milasureticibirligi

2.249,10 TL

(281,14 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2249.10
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 X 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.157,00 TL

(289,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1157.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 x 2 KG

Satıcı: milasureticibirligi

1.169,10 TL

(292,28 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1169.10
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 Kg 4 Adet

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

2.499,00 TL

(312,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2499.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 KG

Satıcı: milasureticibirligi | 95 yorum

629,10 TL

(314,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 629.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

699,00 TL

(349,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 699.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 4 X 2 Kg '' Çiçek Balı 4 X 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

4.272,00 TL

(534,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4272.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 X 2 Kg '' Çiçek Balı 2 X 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

2.171,60 TL

(542,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2171.60
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 Kg '' Çiçek Balı 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.130,30 TL

(565,15 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1130.30
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 KG + Çiçek Balı 2 KG

Satıcı: milasureticibirligi

1.142,10 TL

(571,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 1142.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çiçek Balı 2 Kg Süzme Çam Balı 2 Kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.269,00 TL

(634,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1269.00
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 2 Kg Toplam 4 kg

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.299,00 TL

(649,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1299.00

Milas Çam Balı 2 kg Fiyat Geçmişi

Milas Çam Balı 2 kg Temel Özellikleri

Ege
Yok

Milas Çam Balı 2 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Plastik
• Ambalaj Şekli Şişe
• Ağırlık 2 kg

Milas Çam Balı 2 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.