Milas Çam Balı 850 gr

Ürün Tipi:
Bal Türü:
Üretim Bölgesi:
Üretim Yeri:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Milas Çam Balı 850 gr Fiyatları

Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 850 G

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

320,40 TL

(376,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 320.40
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 4 X 850 G

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.014,60 TL

(298,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1014.60
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 X 850 G

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

542,90 TL

(319,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 542.90
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 x 850 G

Satıcı: milasureticibirligi

548,10 TL

(322,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 548.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 850 gr (4 ADET)

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.139,00 TL

(335,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 1139.00
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 850 gr 2 Adet

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

609,00 TL

(358,24 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 609.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 850 G

Satıcı: milasureticibirligi

323,10 TL

(380,12 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 323.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çam Balı 850 gr

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

359,00 TL

(422,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 359.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 2 X 850 G '' Çiçek Balı 2 X 850 G

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

996,80 TL

(586,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 996.80
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 850 G '' Çiçek Balı 850 G

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

534,00 TL

(628,24 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 534.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 850 G + Çiçek Balı 850 G

Satıcı: milasureticibirligi

539,10 TL

(634,24 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 539.10
Milas Üreticiler Birliği Süzme Çiçek Balı 850 gr 2 Adet süzme Çam Balı 850 gr 2 Adet (toplam 4 Adet)

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

1.119,00 TL

(658,24 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

12 1119.00
Milas Üreticiler Birliği Çam Balı 850 gr +çiçek Balı 850 gr

Satıcı: MİLAS ÜRETİCİLER BİRLİĞİ

599,00 TL

(704,71 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

13 599.00

Milas Çam Balı 850 gr Fiyat Geçmişi

Milas Çam Balı 850 gr Temel Özellikleri

Yok

Milas Çam Balı 850 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Plastik
• Ambalaj Şekli Şişe
• Ağırlık 850 gr

Milas Çam Balı 850 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.