Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Cooler Master Masterbox Td500 V2 Td500v2-Kgnn75-Stu Argb Fanlı 750 W E-Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: tulparlife

8.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 8225.00
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh 4X120mm ARGB 750W ATX 3.1 80+ Bronze Mid Tower Siyah (TD500V2-KGNN75-STU)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 11 yorum

9.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 9639.00
COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2 TG 750W ATX 80PLUS BRONZE ARGB 4x120MM FANLI MESH KASA

2 yorum

9.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 9639.00
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Siyah ARGB Mesh Temperli Cam 750W 80+ Bronze ATX 3.1 Mid Tower Gaming Kasa (TD500V2-KGNN75-STU) 9.815,63 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 9825.63
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Tempered Glass ARGB 750W 80+ Bronze ATX 3.1 USB 3.2 ATX Mid Tower K

Satıcı: Betaplus

10.174,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 10174.06
Cooler Master 750W 80+ Bronze (Td500 V2) Tg Argb

Satıcı: Ucuz Sepet

10.469,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 10469.90
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Tempered Glass ARGB 750W 80+ Bronze ATX 3.1 USB 3.2 ATX Mid Tower K

Satıcı: Betaplus

10.530,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 10530.24
COOLERMASTER 750W 80+ BRONZE TD500 V2 TD500V2-KGNN75-STU GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

10.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10557.00
COOLERMASTER 750W 80+ BRONZE TD500 V2 TD500V2-KGNN75-STU GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

10.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10566.00
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Tempered Glass ARGB 750W 80+ Bronze ATX 3.1 USB 3.2 ATX Mid Tower K

Satıcı: KUANTUMSANAL

10.643,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 10643.81
Cooler Master MasterBox TD500 V2 ARGB (750W 80+)

Satıcı: UZMANLARPC

10.664,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 10664.68
Coolermaster 750W 80+ Bronze TD500 V2 KGNN75-STU Gaming E-Atx Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

13.119,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 13119.62

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MasterBox TD500 Mesh V2
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik Plastik
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 750 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan LED Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 500 mm
• Derinlik 499 mm
• Renk Siyah

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.