Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Siyah ARGB USB 3.2 Tempered Glass ATX Mid Tower Kasa (TD500V2-KGNN-STU) 7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 7249.00
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Siyah ARGB USB 3.2 Tempered Glass ATX Mid Tower Kasa 7.216,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7226
COOLERMASTER TD500 v2 TD500V2-KGNN-STU ARGB Gaming E-ATX PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

7.442,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 7442.53
Cooler Master MasterBox TD500 V2 ARGB USB 3.2 Tempered ATX Kasa

Satıcı: incehesap | 1 yorum

7.568,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7568.10
Cooler Master Masterbox TD500 V2 ARGB Kgnn Stu E-Atx Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

7.569,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7569.59
COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2 MESH 4x120mm ARGB LED FANLI MidT SİYAH KASA

21 yorum

7.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 7609.00
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Siyah ARGB USB 3.2 Tempered Glass ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

7.664,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 7664.67
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Siyah ARGB USB 3.2 Tempered Glass ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.370,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 8370.13
Cooler Master MasterBox TD500 V2 Siyah ARGB USB 3.2 Tempered Glass ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

8.531,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 8531.34
Coolermaster TD500 V2 TD500V2-KGNN-STU Gaming E-Atx Pc Kasası - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlı Stok

10.953,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 10953.55

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MasterBox TD500 Mesh V2
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik Plastik
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan LED Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 500 mm
• Derinlik 499 mm
• Renk Siyah

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.