Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2 TG 850W 80 PLUS GOLD MESH 4x120mm ARGB ATX SİYAH KASA

2 yorum

9.272,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 9272.65
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh TD500V2-KGNN85-STU Siyah 850W ATX 3.1 - PCIE 5.0 80+ Gold ARGB 4x120mm Fanlı ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 10.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 10189.00
COOLERMASTER 850W 80+ GOLD TD500 v2 TG D500V2-KGNN85-STU ARGB GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 10499.00
Cooler Master Masterbox Td500 Mesh Td500v2-kgnn85-stu Siyah 850w Akak0col0038

Satıcı: incehesap

10.646,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 10646.10
Cooler Master TD500 Masterbox TD500 Mesh V2 4x120mm ARGB Fan Temperli Cam USB 3.2 850W 80+ Gold Mid Tower E-ATX Gaming Kasa 10.952,30 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 10962.3
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh TD500V2-KGNN85-STU Siyah 850W ATX 3.1 - PCIE 5.0 80+ Gold ARGB 4x120mm Fanlı ATX Mid

Satıcı: Betaplus

11.365,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 11365.91
Cooler Master Masterbox Td500 Mesh Td500v2-kgnn85-stu Siyah 850w Akak0col0038

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

11.480,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 11480.68
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 850W 80+ Altın USB 3.2 ARGB eATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Betaplus

11.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 11659.00
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh TD500V2-KGNN85-STU Siyah 850W ATX 3.1 - PCIE 5.0 80+ Gold ARGB 4x120mm Fanlı ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Betaplus

11.759,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11759.04

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MasterBox TD500 Mesh V2
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik Plastik
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 850 W
• Diğer Özellikler ARGB Fan LED Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 500 mm
• Derinlik 499 mm
• Renk Siyah

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.