5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Filiz Çay 1000 gr Fiyatları

Çaykur Filiz Çayı Siyah Çay 1000g

Satıcı: Amazon.com.tr

319,90 TL

(319,90 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 329.9
Çaykur Filiz Çay 500 Gr X 2 Adet = 1 Kg Dökme Çay

Satıcı: PETFOR

411,45 TL

(205,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 411.45
Çaykur Filiz Çay 500 Gr X 2 Adet = 1 Kg Dökme Çay

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

579,00 TL

(289,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 589
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 10 x 1 KG

Satıcı: kaytika

3.311,08 TL

(331,11 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 3311.08
Caykur Çaykur Filiz Çay 1 kg 10 Adet

Satıcı: kaytika

3.311,08 TL

(331,11 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3321.08
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 10 x 1 KG

Satıcı: PETFOR

3.318,48 TL

(331,85 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3318.48
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 1 KG

Satıcı: onurmarket

997,50 TL

(332,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 997.50
Çaykur Filiz Çayı 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: PETFOR

2.035,45 TL

(339,24 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2035.45
Çaykur Filiz Çayı 1000 Gr 10 Adet

Satıcı: PETFOR

3.399,00 TL

(339,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 3399.00
Çaykur Filiz Çayı Siyah Çay 6 x 1 KG

Satıcı: kaytika

2.070,05 TL

(345,01 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2070.05
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 6 x 1 KG

Satıcı: kaytika

2.070,05 TL

(345,01 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2070.05
Çaykur Filiz Çay Eko Paket 1000 gr 4' Lü

Satıcı: PETFOR

1.386,47 TL

(346,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 1386.47
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: PETFOR

1.386,47 TL

(346,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 1386.47
Çaykur Filiz Çay 1Kg - 4 Adet

Satıcı: PETFOR

1.386,47 TL

(346,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 1386.47
Çaykur Filiz 1000 Gr 4 Adet

Satıcı: PETFOR

1.386,47 TL

(346,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 1386.47
Çaykur Filiz Çay 5 x 1 KG

Satıcı: kaytika

1.737,55 TL

(347,51 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 1737.55
Çaykur Filiz Çayı Siyah Çay 4 x 1 KG

Satıcı: kaytika

1.395,55 TL

(348,89 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

17 1395.55
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: kaytika

1.395,55 TL

(348,89 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 1395.55
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 1 KG

Satıcı: kaytika

1.048,80 TL

(349,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

19 1048.80
Çaykur Filiz Çayı 1 Kg - 3 Adet

Satıcı: PETFOR

1.053,45 TL

(351,15 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

20 1053.45
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 10 x 1 Kg

Satıcı: Bolkoy

3.525,25 TL

(352,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 3525.25
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 10 x 1 Kg

Satıcı: kaytika

3.539,00 TL

(353,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

22 3539.00
Çaykur Filiz Çayı 1000 gr X 10 Lu

Satıcı: Bolkoy

3.547,00 TL

(354,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 3547.00
Çaykur Filiz 1 kg 10 Adet

Satıcı: Bolkoy

3.551,00 TL

(355,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

24 3551.00
Çaykur Filiz Çayı 1000 Gr X 3 Adet

Satıcı: Onur Market

1.068,00 TL

(356,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

25 1068.00
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 1 Kg

Satıcı: Bolkoy

1.079,45 TL

(359,82 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

26 1079.45
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 1 Kg

Satıcı: ONUR MARKET

1.080,00 TL

(360,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

27 1080.00
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 4 x 1 KG

Satıcı: TEKİNGIDA

1.440,00 TL

(360,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

28 1440.00
Çaykur Filiz 1 Kg X 10 Adet

Satıcı: kaytika

3.611,60 TL

(361,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

29 3611.60
Çaykur Filiz Çayı Lüks 1000G 105501

Satıcı: eksikyok

361,40 TL

(361,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

30 361.40
Çaykur Filiz Çayı Siyah Çay 6 x 1 KG

Satıcı: petfor

2.178,00 TL

(363,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

31 2178.00
Çaykur Filiz Çayı 1000 Gr x 6 Adet

Satıcı: Bolkoy

2.185,25 TL

(364,21 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

32 2185.25
Çaykur Filiz Çayı 1000 Gr x 6 Adet

Satıcı: kaytika

2.199,00 TL

(366,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

33 2199.00
Çaykur Filiz Çayı 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: kaytika

2.201,90 TL

(366,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

34 2201.90
Çaykur Filiz Çay 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: kaytika

1.483,80 TL

(370,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

35 1483.80
Çaykur Filiz Çay Eko Paket 1000 Gr 2' Li

Satıcı: LEVENT MARKET

744,10 TL

(372,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

36 744.10
Çaykur Filiz Çay 1000 Gr 374,95 TL

(374,95 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

37 384.95
Çaykur Filiz 1000 Gr 3Lü Paket Dökme Çay

Satıcı: kaytika

1.126,90 TL

(375,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

38 1126.90
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 4 x 1 Kg

Satıcı: Bolkoy

1.505,25 TL

(376,31 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

39 1505.25
Çaykur Filiz Çayı 1000 g 3 Adet

Satıcı: Bolkoy

1.135,25 TL

(378,42 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

40 1135.25
Çaykur Filiz Çay 1 Kg X 2 Adet

Satıcı: fresh in city

790,00 TL

(395,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

41 790.00
Çaykur Filiz 1 Kg Çay

Satıcı: Onur Market

422,80 TL

(422,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

42 422.80
Çaykur Filiz Çayı 1 Kg - 10 Adet

Satıcı: Rizenintadı

4.316,50 TL

(431,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

43 4316.50
Caykur Filiz Cayı 1000 gr x 2 Adet 1.099,00 TL

(549,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

44 1109
Çaykur Filiz Çayı Siyah Çay 1000g (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

639,80 TL

(639,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

45 649.8
Çaykur Filiz Çay 1000gr

Satıcı: SMALLMAN

672,51 TL

(672,51 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

46 672.51

Çaykur Filiz Çay 1000 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Filiz Çay 1000 gr Ürün Ailesi

Çaykur Filiz Çay 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Filiz Çay 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Filiz Çay 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.