3.4 (1 oy) / Yorum Yaz
Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Filiz Çay 500 gr Fiyatları

Çaykur Filiz Lüks Çay 500g

Satıcı: Amazon.com.tr

191,95 TL

(383,90 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 201.95
Çaykur Filiz Çayı 500 Gr 12 Adet

Satıcı: PETFOR

2.103,47 TL

(350,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2103.47
Çaykur Filiz Çayı 500 gr. 15'li Paket

Satıcı: Bolkoy

2.657,40 TL

(354,32 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2657.40
Çaykur Filiz Çayı 500 gr. 15'li Paket

Satıcı: Çaykur Shop

2.662,90 TL

(355,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2662.90
Çaykur Filiz Çayı 500 Gr -15 Adet

Satıcı: PETFOR

2.675,47 TL

(356,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2675.47
Çaykur Filiz Çay 500 Gr X 4 Adet = 2 Kg Dökme Çay

Satıcı: PETFOR

735,52 TL

(367,76 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 735.52
Çaykur Filiz Çay 500 Gr X 4 Adet

Satıcı: PETFOR

736,52 TL

(368,26 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 736.52
Çaykur Filiz Çay 500 gr X 4 Adet

Satıcı: Bolkoy

748,95 TL

(374,48 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 748.95
Çaykur Filiz Çay 500 gr X 4 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

753,90 TL

(376,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 753.90
Çaykur Filiz Çay 500 Gr 191,95 TL

(383,90 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 201.95
Çaykur Filiz Dökme Çay 500 Gr X 3 Adet

Satıcı: Bolkoy

579,50 TL

(386,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 579.50
Çaykur Filiz Dökme Çay 500 Gr X 3 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

583,90 TL

(389,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 583.90
Çaykur Filiz Çayı 500 Gr 12 Adet

Satıcı: Bolkoy

2.385,80 TL

(397,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2385.80
Çaykur ÇAYKUR FİLİZ ÇAYI 500 GR -15 ADET

Satıcı: Bolkoy

2.998,45 TL

(399,79 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2998.45
Çaykur Filiz Çayı 500 Gr -15 Adet

Satıcı: Rizenintadı

3.115,00 TL

(415,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 3115.00
Filiz Çay 500 Gr 15 Adet

Satıcı: Hürba

3.169,90 TL

(422,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

16 3179.9
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 15 x 500 G

Satıcı: otuz2

3.299,60 TL

(439,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

17 3299.60
Çaykur Filiz Çayı 500 gr. 15'li Paket

Satıcı: Med Shop

3.318,90 TL

(442,52 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 3318.90
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 12 x 500 G

Satıcı: petfor

2.661,88 TL

(443,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

19 2661.88
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 12 x 500 G

Satıcı: otuz2

2.662,88 TL

(443,81 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

20 2662.88
Çaykur Filiz 500 gr 12'li Avantaj Paket

Satıcı: HÜRBA

2.699,91 TL

(449,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

21 2699.91
Çaykur Filiz Çayı 500 gr. 15'li Paket

Satıcı: PEYNİRCİ BABA

3.450,00 TL

(460,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

22 3450.00
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 15 x 500 G

Satıcı: petfor

3.510,00 TL

(468,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

23 3510.00
Çaykur Filiz Çay 500 G X 6 Adet

Satıcı: PETFOR

1.408,00 TL

(469,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

24 1408.00
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 24 X 500 G

Satıcı: IYAŞ AVM

5.795,90 TL

(482,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

25 5795.90
Çaykur Filiz Çayı 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

487,80 TL

(487,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

26 487.80
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 15 X 500 G

Satıcı: IYAŞ AVM

3.670,80 TL

(489,44 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

27 3670.80
Çaykur Filiz Dökme Çay 500 Gr X 3 Adet

Satıcı: PETFOR

736,52 TL

(491,01 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

28 736.52
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 12 X 500 G

Satıcı: IYAŞ AVM

2.962,50 TL

(493,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

29 2962.50
Filiz Çay 500 Gram

Satıcı: PETFOR

249,45 TL

(498,90 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

30 259.45
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 500 G

Satıcı: otuz2

752,72 TL

(501,81 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

31 752.72
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 8 X 500 G

Satıcı: IYAŞ AVM

2.018,00 TL

(504,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

32 2018.00
Çaykur Filiz Çayı 500 gr x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

512,10 TL

(512,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

33 512.10
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 6 X 500 G

Satıcı: IYAŞ AVM

1.545,80 TL

(515,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

34 1545.80
Çaykur Filiz Çay 500 Gr

Satıcı: Patygoteknoloji

261,00 TL

(522,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

35 271
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 5 X 500 G

Satıcı: IYAŞ AVM

1.309,60 TL

(523,84 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

36 1309.60
Çaykur Filiz Çay 500 Gr X 24 Adet (Koli)

Satıcı: fresh in city

6.299,00 TL

(524,92 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

37 6299.00
Çaykur Filiz 500 Gr 2'Li Avantaj Paket

Satıcı: PETFOR

540,00 TL

(540,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

38 540.00
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 3 x 500 G

Satıcı: petfor

817,46 TL

(544,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

39 817.46
Çaykur Filiz Lüks Çay 500g (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

383,90 TL

(767,80 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

40 393.9
Çaykur Filiz Çay 500 gr

Satıcı: SMALLMAN

403,57 TL

(807,14 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

41 413.57

Çaykur Filiz Çay 500 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Filiz Çay 500 gr Ürün Ailesi

Çaykur Filiz Çay 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Filiz Çay 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Filiz Çay 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.