Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Filiz Çay 200 gr Fiyatları

Çaykur Filiz Çayı 200 gr.

Satıcı: Bolkoy

143,70 TL

(718,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 153.7
Çaykur Filiz Çayı 10 x 200 G

Satıcı: petfor

1.100,00 TL

(535,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1100.00
Çaykur Tirebolu 42, Altınbaş, Filiz, Çay Çiçeği, Turist Çayı 200 gr. x 5

Satıcı: Çaylimanı

539,10 TL

(539,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 539.10
Çaykur Filiz-Altınbaş-Çay Çiçeği 200 Gr Ve Tomurcuk 125 Gr 5 Li Karma Paket

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

577,60 TL

(577,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 577.60
Çaykur Filiz Çayı 200 Gr X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

353,10 TL

(588,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 353.10
Çaykur Filiz Çayı 3 x 200 G

Satıcı: geltatsupermarket

353,99 TL

(589,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 353.99
Çaykur Filiz-Altınbaş-Çay Çiçeği 200 Gr 3 Lü Karma Paket

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

358,30 TL

(597,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 358.30
Çaykur Filiz-Altınbaş-Çay Çiçeği 200 gr ve Tomurcuk 125 gr 5 li Karma Paket

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

602,10 TL

(602,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 602.10
Çaykur Filiz Çayı 10 x 200 G

Satıcı: caylimani

1.219,50 TL

(609,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 1219.50
Çaykur Filiz Çayı 200 gr x 3 Adet

Satıcı: PETFOR

367,00 TL

(611,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 367.00
Çaykur Filiz Çayı 200 gr x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

368,10 TL

(613,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 368.10
Çaykur Filiz-Altınbaş-Çay Çiçeği 200 gr 3 lü Karma Paket

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

377,10 TL

(628,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 377.10
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 5 x 200 G

Satıcı: petfor

663,50 TL

(667,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 663.50
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 5 x 200 G

Satıcı: caylimani

670,50 TL

(670,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 670.50
Çaykur Filiz Çayı, Siyah Çay, 200 gr, 3 Paket

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

409,00 TL

(681,67 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

15 419
Çaykur Filiz Çayı 3 x 200 G

Satıcı: caylimani

436,50 TL

(727,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 436.50

Satıcı: Ucuza.Var

145,90 TL

(729,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 155.9

Satıcı: Çaykur Shop

146,90 TL

(734,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 156.9
Çaykur Filiz Çayı 200 Gr.

Satıcı: caykurshop

148,41 TL

(742,05 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

19 148.41
Caykur Filiz Cayı 200 gr x 3 Adet 449,00 TL

(748,33 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 459

Satıcı: DAĞDEVİREN GROSS

150,00 TL

(750,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 160

Satıcı: medshop

165,51 TL

(827,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

22 165.51
Çaykur Tirebolu 42, Altınbaş, Filiz, Çay Çiçeği, Turist Çayı 200 gr X 5

Satıcı: ÇAYLİMANI

915,00 TL

(915,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 915.00

Satıcı: Med Shop

183,90 TL

(919,50 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 193.9
Çaykur Filiz Çayı 200 Gr

Satıcı: PETFOR

204,00 TL

(1.020,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

25 214
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 200 G

Satıcı: caylimani

220,50 TL

(1.102,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

26 220.50
Çaykur Filiz Çayı 200 Gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

226,12 TL

(1.130,60 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

27 236.12
Çaykur Filiz Çayı 200 G 3 Adet

Satıcı: DAĞDEVİREN GROSS

690,77 TL

(1.151,28 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

28 690.77
Caykur Fılız Cay 200Gr.

Satıcı: KALAFATLAR

256,60 TL

(1.283,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

29 256.60
Çaykur Filiz Siyah Dökme Çay 200 G

Satıcı: petfor

312,75 TL

(1.563,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

30 312.75

Çaykur Filiz Çay 200 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Filiz Çay 200 gr Ürün Ailesi

Çaykur Filiz Çay 200 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Filiz Çay 200 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Filiz Çay 200 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.