Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:
UHS Değeri:

Kingston Canvas Go! Plus microSD (128 GB) Fiyatları

Kıngston 128Gb Canvasgo+ Sdcg4/128Gb Mıcro-Sd Hafıza Kartı

Satıcı: onlinealisverisyap

1.961,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1961.40
Kingston Sdcg4-128gb 128 GB MicroSDXC Canvas Go Plus Gen4 200 MB/s A2 U3 V30 - Adaptör Hafıza Kartı 1.943,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1953.71
Kıngston 128Gb Msd Canvasgo+ Sdcg4/128Gb

Satıcı: Netsiparis

1.999,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1999.30
Kingston SDCG4-128GB 128GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

2.003,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 2003.17
Kıngston 128gb Micro Sd Kart Canvas Go+ Sdcg4/128gb

Satıcı: ebz

2.082,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2082.99
Kıngston 128gb Micro Sd Kart Canvas Go+ Sdcg4/128gb

Satıcı: ramazanmutlu

2.115,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2115.14
Kingston SDCG4-128GB 128GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

2.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 2174.00
Kingston SDCG4-128GB 128GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

2.178,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2178.40
Kingston SDCG4/128GB 128GB Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200MB/S A2 U3 V30 Card Drone - 1 Adet

Satıcı: MolekuL

2.255,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2255.19
KINGSTON 128GB Micro SD Kart CANVAS GO+ SDCG4/128GB

Satıcı: Hızlı Stok

2.625,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2625.28
Kingston SDCG4-128GB 128GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

2.732,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2732.24
Kingston Sdcg4-128Gb 128Gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S A2 U3 V30 Card + Adp Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

3.074,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 3074.57

Kingston Canvas Go! Plus microSD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Go! Plus microSD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Go! Plus microSD (128 GB) Temel Özellikleri

UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kingston Canvas Go! Plus microSD (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Go! Plus microSD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.