Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas Go! Plus microSD (512 GB) Fiyatları

Kıngston 512gb Canvasgo+ Sdcg4/512gb Mıcro-sd Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

6.037,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 6037.90
Kingston Sdcg4-512Gb 512Gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S A2 U3 V30 Card + Adp Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

6.422,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6422.20
Canvas Go Plus Class 10 Uhs-I U3 A2 V30 512 GB Micro Sd Kart SDCG4/512G

Satıcı: Smallman

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6599.00
Kingston 512GB Canvas Go Plus microSD Card | Up to 200MB/s | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 | SDCG4/512GB

Satıcı: Smallmantr

6.655,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 sn önce

4 6665.54
Kingston SDCG4-512GB 512GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: SMALLMAN

6.861,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 6861.25
Kingston SDCG4-512GB 512GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

7.345,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 7345.25
Kingston Sdcg4/512Gb 512Gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S A2 U3 V30 Card + Adp Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

7.918,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7918.60
Kıngston 512gb Canvasgo+ Sdcg4/512gb Mıcro-sd Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

8.177,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 8177.97
Kingston Sdcg4-512gb 512 GB MicroSDXC Canvas Go Plus Gen4 200 MB/s A2 U3 V30 - Adaptör Hafıza Kartı 8.563,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8563.60
Kingston SDCG4-512GB 512GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

8.595,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 8595.50
Kingston SDCG4-512GB 512GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

8.678,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 8678.60
Kingston Sdcg4-512Gb 512Gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S A2 U3 V30 Card + Adp Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

9.632,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 9632.92

Kingston Canvas Go! Plus microSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Go! Plus microSD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Go! Plus microSD (512 GB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kingston Canvas Go! Plus microSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Go! Plus microSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.