Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas Go! Plus microSD (256 GB) Fiyatları

Canvas Go Plus 256Gb Microsd Gen4 Sdcg4/256Gb

Satıcı: Atn Elektronik

3.254,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3254.10
Kingston Sdcg4/256gb 256gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200mb/s A2 U3 V30 Card Drone

Satıcı: Atn

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3499.00
Kıngston 256gb Canvasgo+ Sdcg4/256gb Mıcro-sd Hafıza Kartı

Satıcı: ZDS

3.670,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 3670.80
Kingston 256GB Canvas Go Plus microSD Card | Up to 200MB/s | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 | SDCG4/256GB

Satıcı: WEBMARKT

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 3709
Kingston Sdcg4/256Gb 256Gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb/S A2 U3 V30 Card + Adp

Satıcı: Netsiparis

4.025,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4025.90
Kingston SDCG4-256GB 256GB Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200MB-S

Satıcı: karbiltrabzon

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4199.00
Kingston Sdcg4-256gb 256 GB MicroSDXC Canvas Go Plus Gen4 200 MB/s A2 U3 V30 - Adaptör Hafıza Kartı 4.328,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4328.60
Kingston SDCG4-256GB 256GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

4.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 4370.00
Kingston SDCG4-256GB 256GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: SMALLMAN

4.560,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 4560.25
Kingston SDCG4-256GB 256GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

4.735,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4735.81
Kingston Sdcg4-256Gb 256Gb Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S A2 U3 V30 Card + Adp Hafıza Kartı

Satıcı: pazareyle

4.958,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 4958.75
Kingston SDCG4/256GB 256GB Microsdxc Canvas Go Plus Gen4 200MB/S A2 U3 V30 Card Drone - 1 Adet

Satıcı: MolekuL

4.968,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 4968.19
Kingston SDCG4-256GB 256GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s A2 U3 V30 Card + ADP Hafıza Kartı

Satıcı: Arey Teknoloji

5.790,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 5790.90

Kingston Canvas Go! Plus microSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Go! Plus microSD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Go! Plus microSD (256 GB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kingston Canvas Go! Plus microSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Go! Plus microSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.