Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas React Plus V60 SD (1 TB) Fiyatları

Kingston Canvas React Plus V60 1 TB Uyumlu SD Hafıza Kartı 280MB/s Okuma, 150MB/s'ye varan Yazma

Satıcı: ATN

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 19999.00
Kingston 1Tb Sdr2v6/1Tb Canvas React Plus Sdxc Uhs-Iı

Satıcı: Atn Elektronik

20.645,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20645.10
Kingston SDR2V6-1TB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: Atn Elektronik | 1 yorum

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 21999.00
Kingston 1Tb Sdxc Canvas React Plus (280-150)Mb/S Sdr2v6/1Tb

Satıcı: Netsiparis

26.533,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 26533.30
Kingston Canvas React Plus V60 1 TB Uyumlu SD Hafıza Kartı 280MB/s Okuma, 150MB/s'ye varan Yazma

Satıcı: kuralay

27.297,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 27297.00
Kingston Canvas React Plus Sdr2v6/1tb 1 TB SD V60 Uhs-ıı 280 MB/s - 150 MB/s SD Kart 28.148,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 28148.44
Kingston SDR2V6-1TB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

28.786,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 28786.20
Kingston SDR2V6-1TB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: SMALLMAN

29.107,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 29107.82
Kingston SDR2V6-1TB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

29.144,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 29144.70
Kingston SDR2V6-1TB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

30.584,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 30584.68
Kingston Sdr2V6-1Tb Canvas React Plus Sdxc Uhs-İi 280R-150W U3 V60 For Full Hd-4K Sd Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

31.017,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 31017.76

Kingston Canvas React Plus V60 SD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas React Plus V60 SD Ürün Ailesi

Kingston Canvas React Plus V60 SD (1 TB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V60

Kingston Canvas React Plus V60 SD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Kingston Canvas React Plus V60 SD İle En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Kingston Canvas React Plus V60 SD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.