Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas React Plus V60 SD (512 GB) Fiyatları

Kingston 512Gb Sdr2v6/512Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-Iı

Satıcı: Atn Elektronik

11.996,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 11996.10
Kingston SDR2V6-512GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: Atn Elektronik

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 12999.00
Kingston 512G Sdxc Canvas React Plus (280-150)Mb/S Sdr2v6/512Gb

Satıcı: Netsiparis

13.040,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 13040.20
Kingston Canvas React Plus V60 UHS-II 512GB SD Hafıza Kartı 280MB/s Okuma, 150MB/s'ye varan Yazma

Satıcı: kuralay

13.662,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 13662.00
Kingston Kıngston 512Gb React+ Sdr2V6/512Gb Sdxc Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

13.877,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 13877.11
Kingston Canvas React Plus Sdr2v6/512gb 512 GB SD Class 10 V60 Uhs-ıı 280 MB/s - 150 MB/s SD Kart 14.083,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 14083.08
Kingston SDR2V6-512GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

14.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 14147.50
Kingston SDR2V6-512GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

14.907,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 14907.06
Kingston Sdr2V6-512Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-İi 280R-150W U3 V60 For Full Hd-4K Sd Hafıza Kartı

Satıcı: pazareyle

15.102,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 15102.24
Kingston Sdr2V6-512Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-İi 280R-150W U3 V60 For Full Hd-4K Sd Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

15.221,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 15221.28
Kingston Canvas React Plus V60 UHS-II 512GB SD Hafıza Kartı 280MB/s Okuma, 150MB/s'ye varan Yazma

Satıcı: Arey Teknoloji

16.878,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 16878.93

Kingston Canvas React Plus V60 SD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas React Plus V60 SD Ürün Ailesi

Kingston Canvas React Plus V60 SD (512 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V60

Kingston Canvas React Plus V60 SD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Kingston Canvas React Plus V60 SD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.