Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas React Plus V60 SD (256 GB) Fiyatları

Kingston -256GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: ATN

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 5699.05
Canvas React Plus V6 256Gb Sdxc Uhs-Iı Sdr2v6/256Gb

Satıcı: Atn Elektronik

5.858,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 5858.10
Kıngston 256Gb React+ Sdxc Sdr2v6/256Gb

Satıcı: Netsiparis

6.243,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 6243.70
Kingston Canvas React Plus 256GB Sd Class 10 V60 Uhs-Iı Hafıza Kartı 280MB/S Okuma, 150MB/S'YE Varan Yazma SDR2V6/256GB

Satıcı: Atn Elektronik | 5 yorum

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 6399.00
Kingston Canvas React Plus Sdr2v6/256gb 256 GB Class 10 V60 Uhs-ıı 280 MB/s 150 MB/s SD Kart 6.737,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6737.80
Kingston SDR2V6-256GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

6.773,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 6773.80
Kingston -256GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R-150W U3 V60 for Full HD-4K SD Hafıza Kartı

Satıcı: Smallman

6.782,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6782.19
Kingston Sdr2V6-256Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-İi 280R-150W U3 V60 For Full Hd-4K Sd Hafıza Kartı

Satıcı: pazareyle

7.204,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 7204.23
Kingston Sdr2V6-256Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-İi 280R-150W U3 V60 For Full Hd-4K Sd Hafıza Kartı

Satıcı: Pazareyle

7.224,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 7224.69
Kingston Sdr2V6-256Gb Canvas React Plus Sdxc Uhs-İi 280R-150W U3 V60 For Full Hd-4K Sd Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

7.273,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 7273.98

Kingston Canvas React Plus V60 SD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas React Plus V60 SD Ürün Ailesi

Kingston Canvas React Plus V60 SD (256 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V60

Kingston Canvas React Plus V60 SD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2 mm
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Kingston Canvas React Plus V60 SD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.